четвер, 22 грудня 2016 р.

Акустичний "Рок-поток". Як він пройшов.


7-го грудня у просторі Kherson Art Hub відбулась довгоочікувана культурна подія. Третій з циклу проектів "Рок-потік" концерт. На цей раз - акустична версія. 

Якісне звучання - головний вектор на який зробили акцент організатори цього разу. І має сенс сказати, що прогрес на 100% відчувається.
Окрім чисто технічної сторони, цікавою виявилася і сама програма концерту. Як і раніше, концепція проекту полягає у популяризації авторської музики якісних українських авторів. В рамках "Акустичного Рок-потоку" виступили такі талановиті музичні гурти та виконавці, як Валентин Сосніцький, WindMusic, Меридіан 246 (м.Олешки), Григорій Ветров (м.Скадовськ), гурт МЫР з м.Києв та бард-дует Олександр та Вікторія. Для цієї події адаптувався і сам хаб (що й не дивно, адже концерт став майже візитівкою центру останнім часом), який ми новорічно оформили та створили з дерев'яних палетів (основний наш творчий матеріал)) стильну новорічну ялинку. Під чітким наглядом разом працюючого Михайла Глижева.

Ведучим вечора став харизматичний Дмитро Багненко.
Керівник та ідеолог проекту Роман Август окрім іншого привіз на час концерту 6 довгих лав (на кожній може вміститися 5 людей), ми знесли всі стільці, крісла та просто подушки на які можна хоч якось присісти. Але все одно місце знаходилось не для всіх і не кожного разу. В окремі хвилини аншлаг був повніший, в інші трошки менший (наприклад, на початку, або коли після 20:30 став наступати час для останніх маршруток).

Саме приємне, що Рок-потік є проектом спільної справи, де кожен робить важливий відрізок своєї роботи - це й з неназваних Ганна Шері, Леонід Єжуров, Олег Робко, Лі Білецька та ін.
Чи є над чим працювати далі? Звичайно, дуже багато напрямків. Чи задоволені ми результатом "Акустичного Рок-потоку". Так це було дуже круто. Виконавці, атмосфера, звучання.
Хай новий "Рок-потік" буде ще крутішим.

Чудовий фоторепортаж виконав талановитий Василь Костиря.


Немає коментарів:

Дописати коментар