понеділок, 29 серпня 2016 р.

Як ми своїми силами зробили хаб комфортним глядачуЗавершення літа ми вирішили провести у роботі над доведенням простору Kherson Art Hub до стану комфортного для наших глядачів та учасників.
А це значить, що по-перше треба було розібратися с системою вентиляції. Бо у залі без вікон окрім дверей не було ніякого іншого заходу повітря. Якщо в нас збирається більше шести людей, то без нового повітря стає дурнувато. Так, таке буває :). І це не нормально. Тому задача для вирішення така важлива.
А допоміг нам у вирішенні цього питання - людина, яка може робити все, це Михайло Глижев.
Тепер в нас є вентиляція, як на вхід, так і вихід повітря.


Окрім іншого ми вирішили позбавитись грибка у приміщенні та пофарбувати підлогу (бо стара підлога аж занадто депресивний вид мала). Над підлгою попрацювали Олена Павловська, Дмитро Багненко та Леонід Єжуров.

От що вже давно не було закінчено. Так це наш амфітеатр, над яким працювати ми почали ще навесні, але то відсутність коштів, то відсутність часу та вільних рук - все не давали завершити цей процес.
Кожний дерев'яний палет ми обробили хлорним розчином (для запобігання розвитику грибків), підбили кожен палет, щоб він став майже однорідним. Надалі ще буде задача покрасити амфітеатр у новий колір підлоги.

Немає коментарів:

Дописати коментар