понеділок, 15 серпня 2016 р.

Art-flight «Орбітальна станція»13-го серпня у Kherson ART HUB відбувся перший art-flight «Орбітальна станція». В рамках цього незвичайного заходу, можна було ознайомитися, з сольними і спільними музично-поетичними і виставковими творчими проектами херсонців - Ольги Швець, Романа Августа, Анни Наливайко та ін.

Дивувати «Орбітальна станція» стала з перших кроків «по трапу» - світло у залі вимкнули. Замість нього, під спеціальними лампами засвітилися флюро-полотна ручної роботи Анни Наливайко та інших друзів об'єднання. У створенні флюро-полотен психоделік-дизайнери використовують фарби, які світяться у темряві, сітчасту тканину з натягнутими нитками, що утворюють незвичайні поєднання в просторі.У напівтемряві та під «павутиною» херсонська поетеса Ольга Швець представила свої нові вірші, а також під акомпанемент Романа Августа заспівала такі відомі свої пісні, як «Музика газу», «Архангел напився», «Привид» та «Пегас».
Один з хедлайнерів вечора - Роман Август, виконав такі свої композиції, як: «Короткочасна втрата сенсу існування», «Кімната в центрі Землі в якій йде дощ», «Недочута пісня зозулі в імперії похмурого світла» і «Вікно психоделічного поїзда». Доповнював музично-поетичні виступи психоделічний відеоряд розроблений Олексієм Малюком і Романом Августом. Він був спроектований на кіноекран Kherson ART HUB.

Немає коментарів:

Дописати коментар