пʼятниця, 15 липня 2016 р.

У Херсоні відбулася лекція про базові аспекти соціоніки (Второй лекторий в Art Hub - рус.)


13-го липня у просторі Kherson Art Hub відбувся лекторій та дискусія "Соціоніка. Базові аспекти". Провів її експерт, який грунтовно займається соціонікою з 1992-го року - Олександр Бобик. Ця лекція є вступною, та може мати продовження (також безкоштовне) через тиждень-два. Для слухачів стало відомо і зрозуміло чому соціоніка це все ж таки наукова гіпотеза та чому спектр її застосування не обмежений вузькими рамками психологічних тестів чи практик. Та що саме являють собою ті критерії за якими проходить оцінка соціотипу. Пізніше, можливо, буде доступна відеоверсія доповіді. Про нові лекції можна дізнатися підписавшись на нашу сторінку у соціальних мережах Facebook, VK та Twitter.

p.s. дуже вдячні чудовому лектору Олександру Бобику за його професійний підхід та ентузіазм з яким він ділиться своїми знаннями.
p.s.s. було дуже приємно побачити, незважаючи на літню спеку, аншлаг у нашому залі :)На русском:
13 июля в уютном пространстве культурного центра Kherson ART HUB состоялся лекторий и дискуссия "Соционика. Базовые аспекты". Провел ее эксперт, который основательно занимается соционикой с 1992-го года - Александр Бобык. Данная лекция является вводной, но может иметь продолжение (в зависимости от интереса аудитории).
Для слушателей стало известно и понятно почему соционика это все-таки научная гипотеза и почему спектр ее применения не связан узкими рамками психологических тестов и практик. Позже, возможно, будет доступна для просмотра видеоверсия доклада.
О новых лекциях можно узнать подписавшись на нашу страницу в социальных сетях (ссылки в украинской версии текста).
p.s. спасибо всем, кто пришел и кого не испугал летний знойный день :)

Немає коментарів:

Дописати коментар