субота, 2 липня 2016 р.

У Херсоні пройшов вечір музично-поетичної імпровізації "Маяки"


В останній терпкий вечір червня, у стінах Kherson Art Hub, у всю силу зазвучали авторська музика та пронизливі голоси поетів. У програмі творчого вечора "Маяки" від кульурної ініціативи фестивалю Ан Т-Р Акт виступили такі херсонські поети, як Ольга Швець, Дмитро Смолко, Роман Август, Наталя Уварова та спеціальний гість з м.Дніпро, якому близька, як театральна, так і поетична сцена - Михайло Боровін.

Частину вечора відвели на музично-поетичну імпровізацію. Де кожен, хто володіє своїм поетичним словом, або музичними інструментами - міг виступити, задаючи нові кольори у картину вечора. Поети виголошували слова у ритм музикантів, а музиканти підкреслювали слова поетів своїми музичними комбінаціями.

Крім того, у тон вечора також відбувся показ дипломної роботи українського кінорежисера Леоніда Осики "Та, що входить у море" ("Входящая в море" - рус.) 1964-го року. Пізніше кінорежисер працював з Сергієм Параджановим, Юрієм Іллєнком та ін. І став одним з найяскравіших представників школи «українського поетичного кіно».Далі є ще фото :)

Немає коментарів:

Дописати коментар