вівторок, 5 липня 2016 р.

АНОНС Херсонського DOC.Клубу: Кіноальманах "Поза Євро"


Наразі увесь світ дивиться, як вже кращі з кращіх показують найсильнішу гру на чемпіонаті Європи з футболу у Франції. У 2012-му чемпіонат проходив в Україні та Польщі. Молоді українські документалісти зафіксували вир подій навколо чемпіонату в нашій країні. Перед нами серія уважних, вдумливих, стурбованих чи іронічних, але завжди небайдужих і самостійних поглядів молодих авторів на дійсність, що їх оточує. Побачити в натовпі окреме людське обличчя – також означає зберегти власне. У будь-якому натовпі… Який таким чином уособлюється і отримує шанс перетворитися на суспільство. Думка не нова, втім вона потребує нагадування.

Цей проект є результатом співпраці Української майстерні документального кіно, Міжнародної академії Dragon Forum, документалістів України та Польщі. Артистична опіка: Яцек Блавут, Сергій Буковський, Дорота Рошковська Художній керівник: Олександр Балагура . Виробництво: Світлана Зінов’єва, Геннадій Кофман. Режисери: Дмитро Глухенький, Наталія Машталер, Андрій Литвиненко, Аліса Коваленко, Любов Дуракова, Іван Зотіков, Наталія Красильникова, Поліна Кельм, Дмитро Коновалов, Іван Зотіков.

Вхід безкоштовний. Адреса: м.Херсон, вул. Гімназична (стара назва - Червоностудентська), 30А, приміщення кінотеатру Ілюзіон. Опорні точки: поряд знаходяться хлібокомбінат та гуртожиток.
Як знайти, доїхати: http://blog.art.ks.ua/p/blog-page_11.html
Контактний телефон: 095 826 92 88.

Херсонський DOC.Клуб - регіональний клуб медіа-просвіти про права людини міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA. Координація проекту у м.Херсоні - МО "Нова Генерація" та ГО "Режисер.Орг".

Немає коментарів:

Дописати коментар