четвер, 19 травня 2016 р.

Відео-марафон "За 80 у.о. навколо Євро". Трейлер фінального показуУ Херсоні з січня по травень 2016-го року силами громадських активістів та соціально-відповідального бізнесу була проведена однозначно найважливіша кіноподія регіону. Мова, звісно, йде про перший міжнародний відео-марафон "За 80 у.о. навколо Євро". Переможці першого етапу проекту отримали можливість зняти свої відеопроекти у тих містах Європи, у яких завжди мріяли побувати.
У цбому незвичайному конкурсі прийняло участь 33 команди, 27 команд виконали всі творчі і додаткові завдання. Серед учасників були представники таких міст, як Київ, Херсон, Миколаїв, Львів, Кам'янець-Подільський (Хмельницька область), Рівне, село Шибалин (Тернопільська область), Запоріжжя, Маріуполь (Донецька область), Лісічанськ (Луганська область), Коростень (Житомирська область), Санкт-Петербург (Росія), а один з херсонських учасників на час проведення конкурсу перебував у Китаї, де і виконав одне з творчих завдань.

Засновники проекту - громадська організація "Режисер.Орг", соціально-відповідальний туристичний оператор "PanGeo" та pr-агенція "ОфОнОф".

21-го травня о 20:30 на плозі перед ККЗ "Ювілейний", в рамках святкової програми до Дня Європи, херсонські глядачі вже переглянуть фільми та travel-шоу, які переможці 1-го етапу конкурсу зняли в європейських містах. Будьте першими, хто це побачить.
Показ проходить при підтримці управління культури Херсонської обласної державної адміністрації та КП "Кіновідеопрокат" Херсонської обласної ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар