понеділок, 25 квітня 2016 р.

Рожеві Сарі. Запрошуємо на перегляд до Kherson Art HubЗапрошуємо на черговий показ Кіноклубу Docudays UA в Херсоні. 

Doc.Клуб присвячує зустріч проблемам сімейного насильства та порушення прав жінок у різних країнах світу та пропонує перегляд фільму «Рожеве сарі» режисерки з Британії Кім Лонжинотто. Фільм розкриває проблему безправного положення жінки в Індії.

«Життя дівчини – жорстоке... Життя жінки – дуже жорстоке», – каже Сампат Пал, героїня цього фільму – вторгнення у життя надзвичайних жінок. Сампат Пал, як і багато інших, молодою дівчиною віддали заміж у родину, де її часто били. Однак попри все вона боролась і покинула сім’ю свого чоловіка, зрештою ставши борчинею проти поневолення жінок у штаті Уттар-Прадеш. Рекха, 14-річна дівчина з касти недоторканних, перебуває на третьому місяці вагітності, бездомна.
Вона не може побратися з батьком своєї майбутньої дитини, бо він належить до вищої касти. Чоловік 15-річної Рену, яку видали заміж батьки, покинув її, і тепер дівчина погрожує накласти на себе руки. Для обох юних дівчат, переляканих і відчайдушних, Сампат Пал – єдина надія. Рожеві сарі – це непохитний і часто кумедний образ таких незвичайних політичних активісток і їхньої харизматичної лідерки. Партнер Сампат Пал Бабуджі, спостерігаючи, як змінюється вона з часом, не такий упевнений...

Авторка - КІМ ЛОНЖИНОТТО є однією із видатних сучасних режисерів-документалістів. Відомою її зробили фільми-портрети людей та особлива манера оповіді, якій притаманне співчутливе і делікатне ставлення до суперечливих питань. Фільми Лонжинотто завоювали міжнародне визнання і численні прем’єрні нагороди на фестивалях в усьому світі. Вона навчалася на оператора і режисера в Національній кінематографічній школі Англії (NFS). Відтак знімала документальні фільми для телебачення. У 1986 році Лонжинотто разом із Клер Хант створила продюсерську компанію Twentieth Century Vixen.

Херсонський Doc.Клуб - регіональний клуб медіа-просвіти про права людини міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA. Проведення показів та дискусій у м.Херсоні - МО "Нова Генерація" та ГО "Режисер.Орг".

Адреса показу:
вул.Гімназична (Червоностудентська), 30А, Kherson Art Hub
Як дістатися до хабу: http://blog.art.ks.ua/p/blog-page_11.html
Вхід вільний

Немає коментарів:

Дописати коментар