субота, 26 березня 2016 р.

Працюємо над багатоярусною глядацькою залою

Ми взялися за вирішення цікавого завдання. Бо помітна проблема не тільки "Ілюзіону", але і всіх некінотетатральних залів (кафедри у ВНЗ і театр не беруться до уваги) ВІДСУТНІСТЬ багатоярусної структури. Фактично, це завжди означало, що у більшій мірі фільм вийде запам'ятати лише по звуку, бо картинку буде закривати потилиця глядача у ряду попереду.
Але ж ми хочемо зробити хаб не просто цікавим місцем, а й як би це по-споживацьки не звучало - комфортним.
Маючи при цьому цілком обмежений бюджет. І не забуваючи про те, що простір має бути багатофункціональним, отже конструкція повинна бути, в разі чого, розбірною.Обмеження не є привід для розпачу, а якісний стимул для простих і цікавих рішень.Ми зробили вибір у бік дерев'яних палетів. Багато з піддонів були у попередньому використанні (деякі з яких ще називають "бій") і тому потрібно було їх відремонтувати, а деякі зробити трохи менше. Конструювали все під керівництвом кінорежисера і майстра на всі руки Стаса Ясинського.

В День театру (у цю неділю) під час читання драматургічних текстів палетні яруси ще не будуть в експлуатації. Бо не на всіх паллетах достатня кількість паллетних дошок, ми ще не купили QSB листи (вони будуть лежати на піддонах), та ще нічого не пофарбували і не протестували всі конструкції. На читках п'єс будемо поки сидіти на одному рівні  :).
P.S. ДЯКУЄМО
супер-херсонцям - Стасу Ясинському та Арктуру (Arktur & Friends), які не пошкодували своїх зусиль, праці, часу та ідей. А також дякуємо Олегу Робко і Сєві Скрипі. Разом ми робимо Херсон цікавіше! ;)Що з цього вийшло?

Немає коментарів:

Дописати коментар